Bu sayfa yazıcı önizleme sayfasıdır.
Sayfaya geri dönmek için tıklayın.
Sayfayı yazdır

Yatırım ve Proje

 


Yatırım Danışmanlığı

Devletin, yatırım hacminin arttırılması amacıyla, bu konularda önceliği olan yörelere daha çok olmak üzere, yatırımın cinsine bağlı olarak değişen oranlarda verilen ve yatırımcıya sunulan desteklerdir. Firmamız, Türkiye genelinde Yurtdışı işadamlarına yönelik Yatırım Danışmanlıkları sağlamaktadır. Bölgesel Teşvikler, Hazine Teşvikleri, Kosgeb Destekleri, İgeme Destekleri ile ilgili projeler hazırlamakta ve projeler yürütülmektedir. Eximbank kredileri ile yatırımcılara yönelik kredilendirme danışmanlığı verilmektedir.

 Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır. Yeni yasal düzenlemeler, bir çok sektörde gerçekleşmiş veya gerçekleşecek yatırım ve projelere tarihi fırsatlar kazandırmakta ve yatırımcılara yeni fırsatlar sunmaktadır.

Firma Markasına ve kurumuna yeni değerler katmak isteyen, şirketine Türkiye’nin gelişen ekonomik fırsatlarını kazandırmayı hedefleyen, rekabetçi çözümlere duyarlı yöneticiler ve karar vericiler için artık kalıcı başarının kuralları Teşvik ve Yatırımlarla belirlenmektedir.

 

KOSGEB

- Kobi Proje Destek Programı

 

- Tematik Proje Destek Programı

 

- İşbirliği Güçbirliği Destek programı

 

- AR-GE İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı

 

- Genel Destek Programı

 

- Girişimcilik Destek

 

- Gelişen İşletmeler Piyasası Kobi Destek Programı

 

DEVLET DESTEKLERİ

- Hazine Teşviği, DTM, İgeme 

 

PROJE

- Proje Yöneticiliği